Čtyřkolka Hummer 250 s homologací

Kód: 6023
Neohodnoceno
Značka: DAK
71 900 Kč
Skladem

Nový model nízkoobjemové čtyřkolky s homologací T3b.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výborná čtyřkolka pro lehkou práci i výlety. Mikilon Hammer 200 je koncepčně jedinečná čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající "výletníci" nebo dokonce i odrostlejší děti. Hammer 200 má i EU silniční homologaci pro použití na veřejných komunikacích!

 Čtyřkolka má v základní výbavě praktické přední i zadní nosiče, přední naviják, tažné zařízení a je tak i přes své zařazení do kategorie lehkých užitkových čtyřkolek připravena pro lehkou práci v lese na chalupách či farmách. Jednoduché ovládání, promyšlená ergonomie, kompaktní rozměry a stabilita jsou další trumfy této lehké užitkové čtyřkolky, která vás překvapí svými příjemnými jízdními vlastnostmi. Přestože je Mikilon Hammer 200 řazena v kategorii lehká užitková čtyřkolka s pohonem zadních kol, je její design navržen v líbivém "sportovně-užitkovém" stylu. Hammer 200 ve své kategorii vyčnívá i moderním designem s vkusnou barevnou kombinací.

Sportovní design čtyřkolky je podpořen i použitým, v dané kategorii silným, dynamickým motorem s velmi příznivou spotřebou. Motor je vybaveným spolehlivým elektrickým startérem a automatickou bezúdržbovou převodovkou, o pohon zadních kol se stará kvalitní řetěz. Převodovka samozřejmě disponuje i snadno řaditelným zpětným chodem. Stroj je vybaven plnohodnotnými podlahovými stupačkami pro optimální bezpečnost a ochranu nohou před nečistotami. Čtyřkolka Mikilon Hammer 200 se díky své unikátní kombinaci užitné hodnoty, kvality zpracování a velmi příznivé ceny řadí mezi nejdostupnější lehké užitkové čtyřkolky na trhu.

Standardní záruka tohoto stroje je v trvání dvou let a vztahuje se na veškeré vady materiálu, nebo výrobní vady. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradních dílů a technická podpora na území ČR a SR jsou samozřejmé.

 Homologace T3B

 

Technické informace:

Motor: Loncin LX162FMK-2, čtyřtaktní jednoválec chlazený vzduchem, SOHC
Objem motoru: 176ccm
Výkon motoru: 9kW / 8000rpm
Kroutící moment: 13N.m/6000rpm
Kompresní poměr: 9.5:1
Vrtání x zdvih: 62x58.4mm
Startování: Elektrickým startérem
Palivo : Natural 95
Karburátor: standardní karburátor

 Hnací systém

Pohon: 2x4
Převodovka: automatická – CVT variátor se zpátečkou F/N/R
Koncový převod: řetězem

 Podvozek:

Tlumiče: přední i zadní olejové
Brzdy: přední i zadní hydraulické kotoučové
Ráfky: ocelové 10“
Přední pneumatiky: 21x7-10“
Zadní pneumatiky: 22x10-10“

Ostatní:

Max. rychlost: cca 60km/h (záleží na váze jezdce a terénu)
Přední světla: LED
Objem palivové nádrže: 9.7l

Rozměry a hmotnosti:

Celková délka: 1760mm
Celková šířka: 1040mm
Celková výška: 1120mm
Rozvor: 1150mm
Výška sedla: 860mm
Váha čtyřkolky bez náplní: 197kg

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz: ano, T3b (řidičské oprávnění skupiny B – automobil)

Montáž a seřízení 1.190,- Kč