Čtyřkolka Shark 200XT, kola 10

Kód: 3970
Neohodnoceno
Značka: DAK
51 900 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Popis
 
 MiniRocket SHARK 200T je konstruována jako lehká pracovní čtyřkolka. Díky své ovladatelnosti potěší jízda na MiniRocket SHARK 200T odrostlejší děti, ale i zkušené jezdce. Pohodlné ovládání je běžné spíše pro rekreační čtyřkolky, a tak je zde právě její komfortní řízení výhodou. Pohon této vyladěné čtyřkolky má na povel benzínový jednoválcový motor s variátorem a 10“ koly. MiniRocket SHARK 200T je ideální variantou v případě, že se chystáte časem dále přesedlat na velké pracovní čtyřkolky, ale na jejich sedlo si chcete zvykat pozvolna.
Kvalita technického zpracování, bezpečnost a absolutně pohodlná jízda – přesně tento výčet by se mohl stát synonymem pro čtyřkolku MiniRocket SHARK 200T, která vás příjemně překvapí svými jízdními vlastnostmi, stabilitou a výkonem. Vše má na starost benzínový jednoválcový motor o objemu 177, 3 ccm s karburátorem a automatickým sytičem. Dynamický motor je chlazený vzduchem a zároveň disponuje i chlazením oleje. Automatická převodovka (variátorová soustava CVT) nabízí snadno ovladatelné řazení jedné rychlosti vpřed, zpátečky a neutrálu. Na zadní kola je výkon převádět skrz kvalitní řetěz. Hydraulické přední a zadní brzdy s možností aretace jsou samozřejmostí. Čtyřkolka je vybavena plnohodnotnými podlahovými stupačkami, které zajišťují optimální bezpečnost a ochranu nohou před nečistotami. Blastery – chrániče rukou na řídítkách – se také postarají o další úroveň bezpečnosti. Součástí výbavy jsou i užitečná zpětná zrcátka, na jejichž používání si mohou především mladší jezdci zvykat. Čtyřkolka nabízí nejen praktický přední i zadní nosič, ale také neméně využitelné tažné zařízení. Stroj je tak určen nejen k zábavě, ale i k lehké práci. SHARK 200T zdobí přední designová LED světla a také zadní LED světla. Do party k moderním a praktickým prvkům se pak přidává USB port se dvěma konektory pro nabíjení (1, 0A a 2, 1A). Barevný digitální tachometr zase ukáže praktické informace, jako je stav paliva v nádrži, ujeté kilometry, otáčkoměr a rychloměr. Designově propracované jsou i barevně sladěné ozdobné okraje ráfků kol. Nespornou výhodou pro jízdu mladších jezdců je přítomnost praktického bezpečnostního prvku, kterým je dálkové ovládání pro možnost vypnutí stroje, ale i jeho opětovné nastartování. Na plynové rukojeti zase můžete mechanickým dorazem plynu s aretací omezit maximální rychlost jízdy.
MiniRocket SHARK 200T je díky své lehké ovladatelnosti, užitné hodnotě a kvalitě zpracování právem jednou z nejoblíbenějších a nejdostupnějších čtyřkolek, které jsou určeny nejen pro zábavu, ale i pro občasnou lehčí práci. Záruka této čtyřkolky trvá standardně dva roky a vztahuje se na veškeré vady materiálu nebo na výrobní vady. Veškeré další potřebné informace naleznete v uživatelské příručce, která je zároveň se strojem dodávána. Samozřejmostí je technická podpora, kvalifikovaný servis i dodávka náhradních dílů.
 
Montáž a seřízení 1.500,-Kč.
 

Hmotnost
160 kg
Rozměry
187 × 110 × 128 cm
Zdvihový objem
177,3 ccm
Počet válců
1
Kompresní poměr
10 : 1
Maximální výkon
7,3 kW / 7500 rpm
Maximální rychlost
62 km/h
Převodovka
automatická – variátor
Chlazení
vzduch a olej
Vrtání a zdvih
62,5 x 57,4 mm
Vstřikování
karburátor
Startování
elektrické
Pohon
řetěz
Přední zavěšení
dvojitá A ramena
Zadní zavěšení
odpružená kyvná vidlice
Přední brzdy
kotoučové hydraulické
Zadní brzdy
kotoučové hydraulické
Přední pneu
23 x 7 – R10
Zadní pneu
22 x 10 – R10
Objem nádrže
5 l
Palivo
Natural 95
Výška sedadla
790 mm
Rozvor kol
1250 mm
Světlá výška
135 mm
 
Montáž a seřízení 990,- Kč.