Elektrokoloběžka Country Sport

Kód: 3977
Neohodnoceno
Značka: DAK
24 900 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Nový model elektrické koloběžky na velkých kolech s 500W motorem a 48V lithiovou baterií, které byla předlohou klasická odrážecí koloběžka s nízkým těžištěm a velkými koly. Koloběžka je opravdu lehká a není problém se odpichovat i bez pomoci elektromotoru – to je vhodné zejména na delších trasách. Koloběžka zvládá dobře jízdu po komunikaci, tak i mimo. Díky svým velkým a širokým kolům poskytuje komfortní svezení a stabilitu i v terénu. S touto koloběžkou není problém jet ani po louce, či v lehčím terénu.
Na první pohled jsou hlavními poznávacími znaky této koloběžky široké "FAT" pneumatiky. Přejíždění menších nerovností je hračka a také zábava.
Motor je uložen v zadním kole a je napájen velkou lithiovou baterií. Baterie je v rámu uzamčena na klíček a v případě potřeby jí lze jednoduše vyjmout (někteří zákazníci se přikupují náhradní baterii).
Koloběžka je vybavena omezovačem rychlosti (9stupňů asistence). Při úsporné jízdě (např. režim 3) lze docílit mnohem delších nájezdů nežli při vysokém zatížení režimů 7-9.
Řídítka koloběžky jsou sklopná a baterie odnímatelná, což z ní dělá velmi skladný a snadno transportovatelný stroj.
 
Hlavní přednosti modelů Coutry:
Vyjímatelná Li-Ion baterie
9 režimů výkonu
Nová konstrukce
Premiové obutí - koloběžka je osazena značkovými "fat tire" pneumatikami. Jsou pohledově zajímavější nežli klasické a navíc značně změkčují jízdu a tím pomáhají zdolávat i nástrahy lehčího terénu mimo vozovku
 
Bezkartáčový motor uložený v zadním kole
Coutry využívá moderní technologii motorů brushless hub. Jedná se o bezkartáčový motor s uložením v zadním kole. Provoz koloběžky je velice tichý. Motory uložené v kole mají výhodu okamžité reakce na povel. Nespornou výhodou je také eliminace údržby řetězové sady.
Bezkartáčové motory mají tyto přednosti:
lepší charakteristika točivého momentu k rychlosti
vysoká dynamická reakce
vysoká účinnost (cca. 95% !!!)
dlouhá životnost
 
Pneumatiky, které nepřehlédnete
MiniRocket Scooters Coutry je osazena opravdu líbivými a funkčními terénními pneumatikami, které jsou známé především z horských kol "do sněhu". Jízda je velmi příjemná a bezpečná. Menší nerovnosti vůbec necítíte. Pneumatiky dovolují i velmi příjemně projíždět třeba louky a lesní stezky. Venčení psího miláčka nebude problém ani v lehkém terénu.
Přední a zadní LED osvětlení
Bezpečnost jízdy vždy na prvním místě. Proto má koloběžka přední i zadní LED osvětlení. Je doporučeno jezdit i přes den se zapnutým osvětlením, značně se tím zvyšuje bezpečnost jízdy. Přední osvětlení je napájeno z baterie koloběžky, avšak díky technologii LED diod je spotřeba prakticky nulová. Zadní osvětlení má svou vlastní baterii. Jízdní režimy - každý si vybere Koloběžka je osazena moderním tachometrem, který zobrazuje hlavní informace o koloběžce. Zde se také přepínají režimy, kterých je celkem 9. Pro pomalou jízdu (rychlá chůze) si uživatel zvolí režim 1-2. Každý další režim směrem k číslu 9 znamená navýšení výkonu a max. rychlosti. Pro co nejvyšší úsporu baterie doporučujeme najít režim, který dovolí jet cca. 15-18 km/h rychlostí. Akcelerace se provádí na pravé straně řídítek. Stejně jako na motorce, pouze "přidáte plyn" a koloběžka se plynule rozjede kupředu.
 
Parametry:
Jmenovitý výkon: 500W (max. výkon však reálně předčí 1000W motory jiných značek)
Typ elektromotoru: bezkartáčový
Hmotnost: 29kg
Nosnost: 120kg
Max. rychlost: 30km/h
Max. dojezd: 30km*
Doba nabíjení: 240-360minut
Baterie: 48V 10.4Ah
Typ baterie: Lithium
Pneumatiky: 20x4.0
Deska: Hliníková
Délka nášlapu 35cm
Brzdy: kotoučové, mechanické
Rozměry balení: 1600 x 270 x 670 mm
Montáž a seřízení 880,- Kč.