Motorový olej SILKOLENE 601451478 PRO 4 5W-40 - XP 4 l

Kód: 6732
Neohodnoceno
Značka: DAK
1 840 Kč
Skladem (1 ks)

Esterové plně syntetické motorové oleje pro vysoce výkonné čtyřtaktní motocykly a pro nejnáročnější podmínky (včetně závodního použití)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly.

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů.

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár.

 Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”.

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů.

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX