Motorový olej SILKOLENE COMP 2 PLUS 600757366 1 l

Kód: 6663
Neohodnoceno
Značka: DAK
620 Kč
Skladem (1 ks)

Plně syntetický olej s ultra nízkou kouřivostí pro dvoutaktní motory vysoce výkonných motocyklů a pro nejnáročnější podmínky (včetně závodního použití)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

SILKOLENE COMP 2 PLUS je plně syntetický, esterový, dvoutaktní olej určený pro moderní vysoce výkonné dvoutaktní motory na silnici i v terénu. SILKOLENE COMP 2 PLUS je produkt s čistým spalováním, který eliminuje riziko zanesení zapalovací svíčky a tvorbu těžkých usazenin ve spalovacím prostoru a v životně důležitých oblastech, jako jsou pístní kroužky a kanály. Minimalizuje tvorbu usazenin na pístech a výfukových přívěrách a zajišťuje tak účinnější spalování. SILKOLENE COMP 2 PLUS a jeho ultra nízká kouřivost zajišťují maximální, čistý výkon a spolehlivost motoru. SILKOLENE COMP 2 PLUS snižuje tření a opotřebení při vysokém namáhání a zajišťuje vysoký stupeň vnitřní čistoty motoru pro optimální dlouhodobé udržení výkonu. SILKOLENE COMP 2 PLUS je kompatibilní se všemi palivy a lze jej použít jak pro předmíchání (Premix), tak pro vstřikovací systémy.

Použití

SILKOLENE COMP 2 PLUS je ideální pro všechny moderní dvoutaktní motory, na silnici, na trati i mimo silnici včetně motokrosu. SILKOLENE COMP 2 PLUS je vhodný také pro vzduchem a kapalinou chlazené motory. SILKOLENE COMP 2 PLUS se obecně doporučuje používat v poměru mezi 2 - 3%, avšak uživatelům se doporučuje, aby vždy dodržovali doporučení výrobců motorů pro poměr palivo / olej. SILKOLENE COMP 2 PLUS by neměl být mísen s jinými oleji, ale je kompatibilní se všemi olovnatými a bezolovnatými palivy.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX