Motorový olej SILKOLENE PRO 2 601449758 1 l

Kód: 6666
Neohodnoceno
Značka: DAK
840 Kč
Skladem (1 ks)

Ultimátní plně syntetický esterový motorový olej pro dvoutaktní motory pro ZÁVODNÍ POUŽITÍ a pro mazání směsí

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

SILKOLENE PRO 2 je navržen s použitím syntetických složek včetně esterů, které zajišťují výjimečnou odolnost proti zadírání, jakou obvykle poskytují pouze ricínové oleje. Dále SILKOLENE PRO 2 obsahuje pokročilý systém aditiv k ochraně motoru i v těch nejvyšších otáčkách. Zkušenosti z Grand Prix ukázaly, že SILKOLENE PRO 2 jedním z mála produktů na světě, které dokážou zajistit výjimečný přenos zatížení a požadavky na čistotu nutné k dosažení maximálního výkonu motoru i při velmi nízkém mísícím poměru.

SILKOLENE PRO 2 využívá technologie z letectví pro maximální mazání o ochranu motoru a poskytuje silný olejový film i při vysokých teplotách, otáčkách a zatíženích během závodů motocyklů a motokár. SILKOLENE PRO 2 je zvláště odolný proti zalepení pístních kroužků a zanesení zapalovací svíčky, a pomáhá dosahovat maximálního výkonu během závodu. Speciální aditiva také bojují proti zalepování šoupěte v karburátoru, které se někdy děje při závodech v dešti.

SILKOLENE PRO 2 bojuje proti usazování nečistot na pístních kroužcích a pod nimi. Riziko tvorby karbonových zbytků na pístu a ve výfukových kanálech a přívěrách je minimální, což je při použití nejnovějších systémů elektronicky ovládaných výfukových přívěr nezbytné.

 Použití

SILKOLENE PRO 2 je doporučován a vyvíjen primárně pro dvoutaktní závodní motory a byl úspěšně používán ve směsi 50: 1 (2%), i když uživatelé by se měli řídit specifickými požadavky výrobců motorů. SILKOLENE PRO 2 se snadno mísí se všemi typy standardních paliv a s vysoce oktanovými závodními palivy bez odlučování. SILKOLENE PRO 2 se nesmí míchat s běžnými oleji pro dvoudobé motory. Pouze pro použití jako premix (mazání směsí).

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX